Після попереджень Кучми податкова заперечує тиск на опозицію

Четвер, 26 лютого 2004, 17:07
Державна податкова адміністрація України (ДПАУ) відкидає обвинувачення в політичному характері податкових перевірок підприємств, контрольованих представниками опозиції.

Про це заявив заступник голови ДПАУ, начальник податкової міліції Віктор Жвалюк на прес-конференції в четвер.

"Моє відношення однозначне: перед законом усі рівні, а прихильники існуючої влади або прихильники опозиції, якщо ухиляються від сплати податків, то несуть відповідальність однаково", - підкреслив він.

Жвалюк додав, що особисто на нього "як на начальника податкової міліції тиску, щоб не перевіряти ту або іншу структуру або закрити кримінальну справу, не було".

Як повідомлялося, представники опозиційних партій неодноразово обвинувачували органи ДПАУ в навмисному переслідуванні підконтрольних опозиції підприємств.

Зокрема, член фракції "Наша Україна" Петро Порошенко вважає, що обвинувачення ДПАУ на адресу пов'язаних з ним підприємств мають політичний характер.

"Ми, безумовно, розглядаємо це питання як здійснення політичного тиску. Я упевнений, що цей тільки початок", - заявляв депутат, підкреслюючи, що очікує тиску з боку не тільки ДПАУ, але й інших державних органів.

Читайте також:

Кучма пообіцяв захистити опозицію від Медведчука-молодшого?

Податкова перевіряє 5-й канал
powered by lun.ua