Мороз, Гавриш і Симоненко не встигають з політреформою і просять додаткові дні

П'ятниця, 12 березня 2004, 13:32
Депутати Степан Гавриш, Петро Симоненко та Олександр Мороз пропонують провести додатковий пленарний тиждень для розгляду законопроектів, спрямованих на законодавче забезпечення конституційної реформи, а також ветованого президентом законопроекту №4000-1.

Додаткові пленарні засідання Верховної Ради пропонується провести 23-26 березня, про що говориться у проекті відповідної постанови, внесеної цими депутатами.

На думку авторів проекту, "темпи законотворчої роботи парламенту на початку нинішньої сесії з різних причин були незначними; у результаті чимало законопроектів, залишаючись нерозглянутими, переносяться з розкладу одного пленарного тижня на інший".

"Така ситуація найближчим часом ускладниться ще й тим, що Верховній Раді України доведеться повернутися до розгляду законопроекту № 4000-1, на який накладено вето президента України, що вимагатиме додаткових зусиль і часу", – зазначається у пояснювальній записці до проекту.

Крім того, відповідно до постанови Верховної Ради України від 3 березня 2004 року "Про деякі заходи щодо законодавчого забезпечення проведення конституційної реформи в Україні" парламентом передбачається розглянути на нинішній сесії цілу низку законопроектів, спрямованих на законодавче забезпечення конституційної реформи.

Відповідно до календарного плану проведення п’ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання, 22-26 березня заплановано тиждень роботи депутатів у виборчих округах.

Інформація Лабораторії законодавчих ініціатив


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування