"Наша Україна" назло темникам підтримує відкликання миротворців з Іраку

П'ятниця, 19 березня 2004, 17:21
Фракція "Наша Україна" прийняла рішення голосувати за відкликання українського контингенту з Іраку.

Про це сказав голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, член фракції Микола Томенко, повідомляє УНІАН.

За його словами, фракція обговорила це питання на своєму засіданні 18 березня і прийняла рішення підтримати відкликання українських військових з Іраку в парламенті.

При цьому Томенко зауважив, що, на жаль, останнім часом історія з перебуванням українських військових в Іраку набула виразно політичного характеру, при цьому, переконаний він, більшість політиків взагалі не цікавлять соціальні гарантії і проблеми військових.

"Активне обговорення цієї теми у багатьох загальнонаціональних медіа свідчить про те, що іде спроба перенацілити увагу суспільства із внутрішніх політичних і соціально-економічних проблем простих громадян на зовнішньополітичні проблеми", – переконаний Томенко.

Депутат нагадав, що при голосуванні у парламенті питання щодо відправки українських миротворців до Іраку більшість членів фракції "Наша Україна" на чолі з Віктором Ющенком не підтримала цього рішення.

За інформацією "Української правди", темники адміністрації президента містять вказівки телеканалам акцентувати увагу на заявах "Нашої України", що вона навіть в світлі терактів у Мадриді проти виведення українських військ з Іраку.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua