Кучма не виведе миротворців з Іраку. Він активізує там діяльність

Субота, 20 березня 2004, 17:14
Президент України Леонід Кучма доручив Кабінету міністрів підвищити щомісячну зарплату військовослужбовцям українського миротворчого контингенту в Іраку.

Про це йдеться в дорученні Кучми, яке він підписав із метою подальшого вдосконалення діяльності українських миротворчих контингентів, забезпечення інтересів України в Республіці Ірак, повідомляє у суботу прес-служба президента.

Президент доручив віце-прем'єру Андрію Клюєву активізувати роботу Міжвідомчої групи із забезпечення інтересів України в Республіці Ірак та вжити додаткових заходів щодо вирішення питання про участь українських підприємств, установ та організацій у післявоєнній відбудові транспортної інфраструктури та нафтової промисловості, поставках сталеливарної продукції.

Також доручення передбачає опрацювати питання стосовно поставки до Іраку заводу з ремонту автобронетанкової техніки з організацією підготовки відповідних іракських спеціалістів.

Згідно з документом, Міністерство оборони України має продовжити роботу з удосконалення організаційно-штатних структур українських миротворчих контингентів, забезпечення їх утримання у складі штатних підрозділів Збройних Сил України.

Окрім цього уряд зобов’язаний опрацювати до 1 квітня питання щодо підвищення розмірів щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за виконання військовослужбовцями українських миротворчих контингентів службових обов'язків з урахуванням відповідних стандартів ООН.

Кабінет Міністрів України також має прискорити виконання доручення президента України від 21 січня 2004 року № 452/2255-01 щодо вжиття заходів з метою поширення на українських військовослужбовців, що перебувають у Республіці Ірак, статусу осіб, які належать до учасників бойових дій.

Як відомо, на минулому тижні після теракту в Мадриді почалася дискусія про виведення українських миротворців з Іраку. У парламенті з цієї теми зареєстровано ряд постанов.

Читайте також:

"Наша Україна" назло темникам підтримує відкликання миротворців з Іраку

Після терактів в Іспанії Янукович проти перебування українських миротворців в Іраку
powered by lun.ua