В Мукачевому відпрацьовують чорні технології для президентських виборів

Вівторок, 23 березня 2004, 11:21
Голова парламентської комісії з розслідування ситуації довкола виборів у Мукачевому, член фракції "Наша Україна" Юрій Оробець заявив про необхідність негайно відрядити до Мукачевого робочу групу для вивчення ситуації.

Про це він заявив у своєму виступі у Верховній Раді у вівторок, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Голова парламентської комісії з розслідування ситуації довкола виборів у Мукачевому заявив про необхідність негайно відрядити до Мукачевого робочу групу у складі голови парламентського комітету з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю Володимира Стретовича, голови комітету з питань правової політики Володимира Мойсика, голови комітету з питань місцевого самоврядування Анатолія Матвієнка. Очолити цю комісію має віце-спікер верховної Ради Олександр Зінченко.

Оробець нагадав, що заступник голови Верховної Ради ще минулого тижня отримав доручення парламенту виїхати до Мукачевого і вивчити ситуацію.

"Ситуація в Мукачевому може перерости у стан перманентної напруженості по всій Україні. Сьогодні Закарпаття стало полігоном з відпрацювання чорних технологій на президентських виборах", – заявив народний депутат.

За словами спікера, після повернення Зінченка з закордонного відрядження, яке завершується у вівторок, 23 березня, відбудеться засідання робочої групи, яка визначить графік свого візиту до Мукачевого.

Нагадаємо, що президент своїм указом усунув від виконання обов’язків законно обраного мера Василя Петьовку і призначив нові вибори мера на 18 квітня.

Втім, опозиційні кандидати на посаду мера, яких підтримує блок "Наша Україна", не зареєстровані територіальною виборчою комісією. Ці громадяни звернулися до суду, який ухвалив рішення про їхню реєстрацію.

Однак тервиборчком фактично саморозпустився, всі члени комісії взяли лікарняні, і жодного засідання територіальної виборчої комісії від дня вироку суду не відбулося. Тому опозиційні кандидати досі не зареєстровані. Крім того, не виконується рішення суду про зняття з реєстрації кандидата Ернеста Нусера, попередні вибори якого визнані незаконними.
powered by lun.ua