Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Чорновіл створить третю силу, орієнтовану на Литвина і Ющенка, проти Медведчука

Понеділок, 29 березня 2004, 11:20
Тарас Чорновіл улітку цього року має намір розпочати роботу зі створення "третьої сили", яка частково буде орієнтуватися на Віктора Ющенка, частково – на Володимира Литвина.

Про це він заявив під час перебування в Івано-Франківську місцевій газеті "Репортер", повідомляє "Львівська газета".

Метою створення такої сили він називає недопущення реваншу Медведчука при президентові Ющенку.

"Уявімо собі ситуацію, що Віктор Ющенко стає президентом, а зміни до Конституції стають реальністю. У цих умовах, за відсутності зваженої третьої сили, Віктор Медведчук може використати "страхи" парламенту перед Ющенком", – припускає Тарас Чорновіл.

"Адже у фракції "Нашої України" є багато людей, які "досить відверто говорять про бажання реваншу", – зазначає він.

"Тому в парламенті витвориться потужна протидія "реваншистам" із "Нашої України", яку, як завжди, очолить кризовий менеджер Віктор Медведчук. Цей центр буде набагато сильнішим, аніж центр влади президента Ющенка. Зміни до Конституції на це спрямовані. Завдання третьої сили – не дати це зробити", – наголосив Чорновіл.

Третя сила, за словами Чорновола, "частково орієнтуватиметься на підтримку певних ініціатив з боку Віктора Ющенка, частково – на підтримку ініціатив із боку спікера парламенту Володимира Литвина".

"Створити дійсно коаліційний центристсько-правий уряд – це реальність, це та роль, яку може зіграти третя сила, – переконаний депутат. – Це необхідно, аби не допустити розколу суспільства через два центри влади".

Як відомо, на початку лютого Чорновіл вийшов із складу фракції "Наша Україна", висловивши незгоду з діями фракції, від початку приреченими на невдачу.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування