Ющенко обіцяє, що після його приходу перерозподілу власності не буде

Вівторок, 30 березня 2004, 13:41
Лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко вважає, що питання переділу власності після виборів хвилює не всю бізнес-спільноту, як це намагається дехто подати, а лише кількох людей. Про це він заявив в інтерв'ю "Галицьким контрактам".

За його словами, більшість бізнесменів "не мають думки про те, що в майбутньому у них можуть виникнути проблеми з власністю. Таких проблем не буде".

Ющенко обіцяє, що у разі перемоги на президентських виборах "не ініціюватиме перегляд минулих справ, інвентаризацію власності, придбаної з 1993 року. Не тому, що в діях багатьох бізнесменів не було порушень закону, а тому, що в України не так багато часу, аби гаяти його на проблеми минулого".

Ющенко вважає, що єдиний правильний вихід у нинішньому конфлікті між владою і бізнесом – це розв'язання проблем у фіскальній сфері. Проте, "невід'ємною частиною такого рішення є проведення, починаючи з конкретної дати, прозорої політики, що базується на взаємній довірі. Тобто, бізнес повинен чесно платити всі податки, а влада – не повинна допускати будь-якого переслідування бізнесу з політичних мотивів".

УНІАН
powered by lun.ua