Табачнику шкода Ющенка, який замість форумів ставить "майже пивні ларьки"

Вівторок, 30 березня 2004, 16:09
Віце-прем'єр України Дмитро Табачник називає акцію, яку проводить блок "Наша Україна" під стінами Кабінету міністрів, "фальстартом у виборчій кампанії".

"Мені дуже шкода Віктора Андрійовича Ющенка, який раніше піднімався на трибуни всенародних форумів, а сьогодні змушений у майже пивні намети виводити своїх прихильників замість всенародних форумів", – заявив Табачник в інтерв'ю журналістам.

Він назвав "страшними" заяви опозиційних сил про те, що в бюджеті "реально заховано" 10 млрд. грн.

"По-перше, якщо люди це говорять з повною відповідальністю, страшно від рівня їхньої економічної безграмотності. А оскільки в складі "Нашої України" чимало колишніх членів уряду, то версія про економічну неграмотність навряд чи можлива", – додав Табачник.

"По-друге, якщо вони це говорять для одержання якоїсь сумнівної популярності, це ще більш страшно, коли люди звертаються до такого рівня обману суспільства і суспільної демагогії, абсолютно безпідставної", – сказав Табачник.

На його думку, у цивілізованому світі політична боротьба не може будуватися на принципі "ціль виправдує засіб".

Як повідомлялося, у вівторок під стінами Кабінету міністрів України почався перший етап всеукраїнської акції протесту під гаслом "Досить обкрадати народ", організованої блоком "Наша Україна".

Учасники акції вимагають від уряду "вивести з бюджетної тіні сховані 10 млрд. грн. і збільшити за рахунок цих засобів зарплати вчителям, лікарям, вченим і підвищити пенсії на 30"%.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Омельченко прибере намети "Нашої України", щоб вони не заважали благоустрою Києва

"Наша Україна" осадила Кабмін Януковича пікетом
powered by lun.ua