Буш написав Кучмі захоплений лист

Вівторок, 30 березня 2004, 17:29
Президент Сполучених Штатів Америки Джордж Буш висловив "захоплення мужньою і незмінною роллю України, яку вона відіграє у звільненні народів Іраку й Афганістану".

Про це говориться в листі Буша президенту України Леоніду Кучмі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Цей лист передав главі держави перший заступник держсекретаря США Ричард Армітедж під час його візиту в Київ 25 березня, повідомляє у вівторок прес-служба українського президента.

"Як лідери, – підкреслює в листі Буш, – ми були покликані затвердити універсальну істину про цінність людського життя і природне прагнення жити вільними. Щоб процвітав світ і воля, ми повинні мати мужність кинути виклик тим, хто хоче підкорити нас за допомогою терору і страху".

Президент США підкреслив історичну роль міжнародної антитерористичної коаліції "у наданні народам Іраку й Афганістану можливості самим визначати свою долю". Завдяки рішучості партнерів по коаліції "боротися з терором і репресіями", світ, у якому ми живемо, став більш безпечним, вважає він.

Нагадаємо, що після теракту в Мадриді в українському політикумі пролунали заяви з негативно оцінкою перебування українських миротворців в Іраку.

Читайте також:

Після терактів в Іспанії Янукович проти перебування українських миротворців в Іраку

Серед жертв теракту в Мадриді є ще один українець


"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування