Партія Лазаренка викрила вибірковість генпрокуратури: бізнес Кириченка квітне в Україні

Середа, 31 березня 2004, 17:03
Бізнес колишнього головного помічника Павла Лазаренка Петра Кириченка успішно розвивається в Україні, без "жодних претензій з боку Генеральної прокуратури".

Про це на судовому процесі у Сан-Франциско проти екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка заявила помічниця Кириченка Наталія Стрецька, повідомляє у середу управління інформзабезпечення партії "Громада".

Як зазначається в повідомленні, 29 березня суд заслухав свідчення Наталії Стрецької, котра з 1998 року працює президентом дніпропетровської компанії "Агропостачзбут".

Про зміст її показів Управлінню інформаційного забезпечення партії ВО "Громада" повідомив колишній дніпропетровець, а нині американський підприємець, що мешкає у Каліфорнії й відвідує судовий процес, Євген Гольдберг.

За його словами, пані Стрецька сказала, що заснована Петром Кириченком компанія "Агропостачзбут" й нині успішно діє, посідаючи четверте місце в Україні за обсягом реалізації плодоовочевої продукції.

Сам Кириченко, за її словами, є успішним бізнесменом, його бізнес абсолютно легальний, й жодних претензій з боку Генеральної прокуратури України немає як до самого пана Кириченка, так і до його структури.

В той же час "Громада" нагадує, що 6 років тому Генпрокуратура заявляла про те, що Кириченка оголошено в розшук.

"Навпаки, відчуваючи розуміння та сприяння з боку нинішньої влади, компанія щороку нарощує обсяг реалізації продукції, володіє значними потужностями для зберігання продукції, розширює їх тощо. Все це у сукупності дозволяє серйозно розвиватися й міцніти бізнесові Кириченка в Україні", – зазначено в повідомленні.

В той же час Стрецька не стала відповідати на питання про нібито безпідставне виключення з числа акціонерів "Агропостачзбуту" такої собі Карової, частку якої "незаконно привласнила" американська фірма Кириченка, заявивши, що на той час вона керівних посад у цій структурі не обіймала.

Як відомо, адвокати Лазаренка на процесі намагаються довести, що влада України вибірково переслідує екс-прем'єра, тоді як подібні дії інших високопосадовців залишаються безкарними.

Читайте також:

В Америці не вірять, що багатство було потрібне Лазаренку, щоб вижити

Колишній помічник Лазаренка розкаже, як екс-прем'єр відмивав гроші

Свідчення помічника Лазаренка Кириченка перенесли. Довжик розповів, як в Україні ділили ринок газу

На суді над Лазаренком згадали Тимошенко. Але нічого кримінального не почули

Пустовойтенко був у курсі справ Лазаренка, заявив свідок на суді в США

Свідок з України розповів, як Лазаренко купив 6 котеджів

Швейцарський банкір розповів на суді в Каліфорнії, що Григоришин був людиною Лазаренка

СУД НАД ЛАЗАРЕНКОМ ПОЧАВСЯ. ВІН ЗАЯВИВ, ЩО ЗАРОБИВ ГРОШІ ЛЕГАЛЬНО І ЙОГО ВИПРАВДАЮТЬ

Павло Лазаренко: "Я звертаюся до рідних Гетьмана й Щербаня – я не мав відношення до цих убивств!"

У Каліфорнії почався суд над Лазаренком: він збирався витратити гроші на повалення Кучми

У СУДІ НАД ЛАЗАРЕНКОМ БУДУТЬ ЗАПИСИ МЕЛЬНИЧЕНКА. ПОТІМ ВІДКРИЮТЬ СПРАВУ ПРОТИ КУЧМИ?powered by lun.ua