ЛИТВИН ЗВИНУВАЧУЄ ГАВРИША У ВИКОНАННІ ТЕМНИКІВ

Середа, 31 березня 2004, 19:11
Спікер Володимир Литвин заявляє, що в парламенті розгортається сценарій дискредитації системи голосування "Рада".

Коментуючи заяви політкоординатора більшості Степана Гавриша про те, що система "Рада" не врахувала ряд голосів при ухваленні закону про вибори, Литвин сказав, що таким чином більшовики намагаються приховати свою неефективність.

"208 голосів – це найкращий результат більшості при голосуванні за закони, які входять до політичної угоди між більшістю, КПУ й СПУ. Все ухвалюється за рахунок КПУ й СПУ", – сказав Литвин.

За його словами, ці дві ліві фракції зараз мають "золоту акцію" при голосуванні за політреформу.

Литвин сказав, що стверджувати, що в більшості є 240 голосів – "це утопія".

Коментуючи конкретний момент із начебто неврахуванням голосів, Литвин сказав, що після голосування за закон про вибори до нього підійшли депутати і сказали, що їх картки не спрацювали.

"Але при перевірці результатів голосування виявилося, що як раз їх голоси враховані", – додав Литвин.

Він також сказав, що йому написали три заяви про неврахування голосів. Але потім ці люди підійшли й сказали, що просто не брали участь у голосуванні, а написати заяви їх примусили.

Говорячи про те, що спікер контролює систему "Рада", Литвин зіронізував: "Я розумію, що я оволодів не лише парламентом, але і системою "Рада", якою до цього всі поважні спікери не могли оволодіти".

Ще однією причиною цієї кампанії Литвин назвав необхідність "підготувати ґрунт голосувати зміни до Конституції бюлетенями".

Литвин назвав усе це "розробкою, темником для політиків".

Литвин сказав, що цей темник має змусити його діяти, як хочуть автори темників. За словами спікера, цей темник передбачає "лобову атаку, щоб не було компромісів".

На питання, хто готує такі темники, Литвин відповів: "Ви прекрасно знаєте".

Спікер сказав, що підтримує голосування бюлетенями, але "не за рахунок комбінацій, інсинуацій".

Він також сказав, що проти того, щоб депутатів викликали з лікарень на голосування бюлетенями, які потім будуть віддані лідерам фракцій, а ті вкинуть бюлетені, самі проставивши "за" чи "проти".

Литвин сказав, що ці події примусять його запропонувати перейти на механізм голосування, коли депутат мусить всі десять секунд тримати руки на кнопці голосування. Таким чином він не зможе одночасно голосувати за іншого народного обранця.

Читайте також:

Гавриш пропонує голосувати политреформу бюлетенями, тому, що більшовики "не так дурні"

Гавриш скаржиться, що з ним воюють, тому що він забрал частина влади Литвинаpowered by lun.ua