Кучма доручив Януковичу відсвяткувати разом із Суркісом

Вівторок, 13 квітня 2004, 17:29
Президент України Леонід Кучма підписав розпорядження "Про відзначення 80-річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України".

Про це у вівторок повідомила прес-служба президента.

Згідно з розпорядженням, підтримано пропозицію МВС, адміністрації Державної прикордонної служби, СБУ, Держкомспорту та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" про відзначення в жовтні 2004 року 80-річчя цього товариства.

Президент України доручив Кабінету міністрів утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 80-річчя фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, затвердити план відповідних заходів та вирішити питання щодо їх фінансування.

Уряд також має передбачати під час розроблення проектів Державного бюджету України на 2005 та наступні роки відповідні кошти для фінансування програм і заходів щодо розвитку фізичної культури і спорту та спеціальної фізичної підготовки військовослужбовців і працівників правоохоронних органів України.

Леонід Кучма зобов’язав Раду міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київську та Севастопольську міські державні адміністрації забезпечити надання організаційної та фінансової допомоги територіальним організаціям фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України у проведенні заходів, присвячених 80-річчю його утворення.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України доручено забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення 80-річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.

Розпорядження підписано з урахуванням вагомого внеску фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України в розвиток фізичної культури і спорту, його ролі у зміцненні спеціальної фізичної підготовки військовослужбовців та працівників правоохоронних органів України.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.