Янукович хоче, щоб мрія Медведчука реалізувалася

Середа, 14 квітня 2004, 11:18
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович наполягає на проведенні конституційної реформи, відзначаючи необхідність перерозподілу повноважень між галузями законодавчої і виконавчої влади.

Про це Янукович заявив у Києві в середу, відкриваючи засідання уряду.

"Ціль повинна бути одна – оптимізація обов'язків між галузями влади, загальна відповідальність парламенту й уряду перед народом", – підкреслив Янукович, відзначивши при цьому, "що боротьба за владу ніяк не може бути метою".

Говорячи про непроходження у Верховній Раді законопроекту по політичній реформі, прем'єр висловив думку, що причиною цього є, насамперед, "групові, вузько партійні інтереси, але не інтереси держави, суспільства". У той же час прем'єр переконаний, що непроходження законопроекту "не означає, що зміни Конституції на цьому закінчилися".

Він відзначив, що найближчим часом уряд і парламент проведуть консультації "як далі рухатися, як працювати над проведенням цього закону по внесенню змін у Конституцію України".

Прем'єр висловився за поглиблення взаємин уряду з парламентом з метою подальшого проведення реформ в економіці України.

Янукович охарактеризував внутрішньополітичну ситуацію в Україні як "активізацію передвиборної кампанії президентських виборів 2004". Прем'єр переконаний, що для уряду в цей період головним завданням є продовження виконання своїх обов'язків, робота в соціальній сфері, зокрема, над підвищенням зарплат і пенсій, зміцнення контактів з регіонами, загальні питання життєдіяльності держави.

Інтерфакс-Україна


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...