Донецькі теж пропонують Януковича в президенти і підтримують вибір більшовиків

Середа, 14 квітня 2004, 18:46
Політичні партії і громадські організації Донеччини звертаються до всіх громадських і політичних організацій країни з закликом підтримати єдиного кандидата в президенти Віктора Януковича.

Про це говориться у зверненні політичних партій і громадських організацій Донеччини від 14 квітня 2004, поширеному у середу прес-службою Донецької облради.

При цьому, учасники зборів "із задоволенням сприйняли звістку про висунення Януковича єдиним кандидатом у президенти України".

"Непрості процеси реформування політичної системи країни, запровадження пропорційного виборчого законодавства, формування першого в історії молодої української державності коаліційного уряду, що став найбільш ефективним Кабінетом міністрів, є переконливими доказами прагнення до створення справді демократичної й правової Української держави", – говориться в зверненні.

Також відзначається, що результати виконання першої програми уряду "Відкритість, Дієвість, Результативність" "наочно продемонстрували величезний інтелектуальний і професійний потенціал вищої державної управлінської ланки".

Разом з тим, учасники зборів закликають уряд діяти "ще більш ефективно й успішно з усуненням штучного гальмування й реалізацією давно назрілої широкомасштабної політичної реформи".

"Не викликає сумнівів, що новий імпульс Конституційним змінам може додати погоджена й компромісна позиція основних прогресивних політичних сил і більшості Верховної Ради України з питання висування єдиного кандидата на майбутніх президентських виборах", – говориться у зверненні.

"Ми переконані, що сьогодні в Україні є знакова фігура сильного й вольового політика, який справою довів уміння творити, який піклується про добробут кожного громадянина і здатного об'єднати народ України. Ім'я цього державного діяча – Віктор Федорович Янукович", – відзначається в документі.

"Ми, учасники Зборів, із задоволенням сприйняли звістку про висування В.Ф.Януковича єдиним кандидатом у президенти України і звертаємося до всіх громадських і політичних організацій країни підтримати єдиного кандидата, нашого земляка Віктора Федоровича Януковича", – говориться в зверненні.

До повідомлення також додаються резолюція зборів, де висловлюється підтримка діям Кабміну Януковича, а також звернення до президента Кучми, спікера Литвина, прем'єра Януковича і лідерів політичних сил на підтримку політреформи.

Як відомо, раніше інформагентства з посиланням на інформовані джерела повідомили, що керівники парламентських фракцій і партій, що входять у більшість, прийняли рішення про висунення як єдиного кандидата на посаду президента прем'єра Віктора Януковича.

За інформацією джерела, це рішення було прийнято на зустрічі лідерів фракцій і партій, що відбулася в середу в присутності президента України Леоніда Кучми

Читайте також:

ЯНУКОВИЧА ВИСУНУЛИ ЄДИНИМ КАНДИДАТОМ?
powered by lun.ua