КУЧМА ОБІЦЯЄ ЗАКІНЧИТИ ПОЛІТРЕФОРМУ ДО ВИБОРІВ

Середа, 14 квітня 2004, 18:52
Президент України Леонід Кучма переконаний, що конституційна реформа в країні буде здійснена до майбутніх виборів глави держави.

"Я упевнений, що конституційна реформа неодмінно відбудеться ще до президентських виборів", – заявив Кучма в середу в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи на прохання агентства ситуацію, що склалася навколо реалізації політичної реформи, президент відзначив, що існує кілька причин того, що парламент не набрав потрібної кількості голосів для ухвалення закону про зміни до Конституції.

"Коли я уважно переглянув результати голосування, я ще раз переконався: у політиці повинні діяти партії, а не аморфні об'єднання депутатів, навіть якщо вони називаються фракціями. Адже дійсні партійні фракції продемонстрували послідовність і відповідальність", – сказав Кучма.

"Опоненти реформи, їхнє поводження, їхня аргументація ще раз переконує: коли на одній чаші терезів демократичне майбутнє України, а на іншій – примара влади, вони цілком цинічно вибирають примару влади і діють за принципом "пан або пропав", абсолютно ігноруючи при цьому те, що пропасти можуть не тільки вони, але й українська держава", – сказав президент.

Разом з тим він висловив надію, що "ці люди ще схаменуться, наступить прозріння".

"Напевно, і я зробив не все можливе, але я залишаюся палким прихильником реформи. Вона потрібна Україні і тільки Україні. Не можна і далі йти шляхом постійного протистояння галузей влади. Ви добре знаєте, наскільки це заважало працювати всій системі влади протягом останніх років", – сказав Кучма.

"Тому реформа – це вимога часу, нагальна потреба забезпечення стабільного економічного розвитку і становлення України як демократичної правової держави з чітко визначеним розподілом влади, системою противаг", – підкреслив Кучма.

За законопроект про політреформу проголосували 294 депутата при необхідних 300.

Інтерфакс-Україна


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...