Мороз не підтримує єдиного кандидата-опозиціонера в Мукачевому

Четвер, 15 квітня 2004, 13:24
Лідер Соцпартії Олександр Мороз закликає виборців підтримати кандидатуру депутата міської ради Бориса Лукіянця на посаду мера Мукачевого.

Про це йдеться у заяві Олександра Мороза, поширеній прес-службою СПУ в четвер.

Як відомо на посаду Мукачівського мера балотуються також Віктор Балога, якого підтримують "Наша Україна" та Блок Юлії Тимошенко, та Ернест Нусер, якого підтримує СДПУ(о).

Мороз вважає, що в "Мукачевому відбувається не боротьба за посаду мера, а боротьба за політичне знищення супротивника і політичної сили, яку він представляє".

"Незалежно, хто з двох головних претендентів переможе – Балога чи Нусер – це буде піррова перемога. Протистояння і ворожнеча між прихильниками двох політичних сил не тільки збережеться, а навіть посилиться", – вважає Мороз.

Тому Мороз пропонує свій вихід з ситуації: "Міським головою обрати представника "третьої сили", тобто представника партії, яка не є учасником мукачівського політичного протистояння".

"Якщо так станеться, то ворожнеча відразу припиниться. Такий вихід буде оптимальним для всіх – і учасників конфлікту, і, найперше, жителів міста. Тоді можна буде сформувати коаліційний міськвиконком, в місті розпочнеться нормальна, спокійна робота", – вважає Мороз.

"Спитаймо себе, чи може хтось із зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови стати тим, хто об’єднає, помирить усіх? Щоб при цьому він був гідний посади міського голови, мав відповідні ділові та моральні якості, освіту, досвід?" – каже Мороз, називаючи Лукіянця таким кандидатом.

"Його кандидатура найбільше підходить на посаду голови міста. Диплом з відзнакою інженер-механіка харчових виробництв та досвід роботи з 1977 року від механіка Мукачівської кондитерської фабрики до головного інженера Мукачівського консервного заводу, директора Центрального ринку дає підстави довіряти свідченням людей, які знають Бориса Лукіянця", – стверджує Мороз.

Читайте також:

Апеляційний суд не визнав легітимності нових виборчих комісій у Мукачевому

ОБСЄ слідкуватиме за виборами в Мукачевому

Балога – найреальніший претендент на перемогу в Мукачевому
powered by lun.ua