Антимонопольний комітет вимагає від UMC і "Київстару" зменшити тарифи

Четвер, 15 квітня 2004, 13:49
Антимонопольний комітет України 14 квітня надіслав операторам мобільного зв'язку UMC і "Київстар Дж.Ес.Ем" рекомендації, в яких запропонував розглянути можливість зниження тарифів на мобільний зв'язок. Про це повідомив на прес-конференції голова АМК Олексій Костусєв.

За його словами, в рекомендаціях не вказано, до якого рівня операторам мобільного зв'язку рекомендовано знизити тарифи. "Це їх справа", – зазначив Костусєв.

За його словами, ці рекомендації були направлені у зв'язку з тим, що останнім часом відмічається стрімке збільшення кількості абонентів цих компаній, постійне зростання доходів, чистого прибутку.

За інформацією голови АМК, доходи UMC у 2003 році зросли на 52%, чистий прибуток – на 23%. Доходи "Київстар" зросли на 53,2%, чистий прибуток на – 43,5%.

Костусєв також зазначив, що на сьогодні АМК проводить дослідження стану конкуренції на ринку мобільного зв'язку й можливості монопольного положення найбільших операторів цього ринку – UMC і "Київстар Дж.Ес.Ем".

За оцінкою Костусєва, Комітет вже в липні-серпні планує завершити цю роботу і підбити підсумки досліджень. У випадку, якщо будуть зафіксовані порушення антимонопольного законодавства на цьому ринку, АМК вживе всі заходи до порушників.

УНІАН


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.