Ющенко є агентом США, бо Америка контролює його рахунки

П'ятниця, 16 квітня 2004, 14:41
Комуністи вимагають негайного відкликання українських військових з Іраку. Про це йдеться у заяві лідера КПУ Петра Симоненка, поширеній прес-службою КПУ.

"Ситуація в Іраку з кожним днем стає більш напруженою і небезпечною. Події останніх днів свідчать про те, що дії опору проти загарбників стають все більш організованими та координованими", – сказано у прес-релізі.

На думку КПУ, "наш військовий контингент перетворився сьогодні в об'єкт нанесення ударів з боку визвольних сил Іраку, а наші співвітчизники, які працюють за контрактом в цій країні, є потенційними заручниками і можуть стати жертвами".

В цій ситуації, зазначається в прес-релізі, позиція владних структур України, які або кажуть про необхідність перебування українського військового контингенту в Іраку, або просто мовчать, комуністів "дивує". Але "по-іншому бути і не могло", зауважується в прес-релізі.

На думку комуністів, "ні чинний Президент Л.Кучма та його прибічники, ні так звана демократична опозиція на чолі з Ющенком по своїй суті не можуть захищати українські національні інтереси".

На запитання, чому так відбувається, у Симоненка є відповідь "банальна і проста: їх власні рахунки повністю контролюються США і в будь-який час можуть бути заблоковані; компромату на цих політиків американці мають стільки, що можна надрукувати "повне зібрання творів".

Це, вважає КПУ, дає змогу США виступати в ролі режисера, який "смикає за нитки, а українська влада з готовністю рухається в необхідному американцям напрямку, повністю нехтуючи національними інтересами власної держави".

І це при тому, зауважують комуністи, що, за даними соціологічних опитувань, понад 70% українських громадян не підтримують участь українського військового контингенту в "іракській афері".

"Вже зрозуміло чітко і ясно, інтереси якої країни захищають в далекому Іраку військові України, Польщі, Данії, Італії тощо. Назва цієї країни – Сполучені Штати Америки, наддержава, що безсовісно маніпулює сьогодні долями цілих народів", – робить узагальнення прес-служба. І додає: "Для США вкрай важливим було втягнути в іракську авантюру якомога більше "подільників" і помазати їх (як це робиться у відповідних колах) кров'ю".

Комуністи нагадують, що фракція КПУ у Верховній Раді одностайно голосувала проти направлення наших військових в Ірак, неодноразово робила офіційні заяви про необхідність негайного повернення їх додому.

"Вже майже півроку завдяки позиції пропрезидентської більшості та фракції "Наша Україна" не може бути проголосовано внесений депутатами-комуністами законопроект про виведення українського військового контингенту з Іраку. Більш того, протидія вже названих політичних сил навіть не дозволяє внести його до порядку денного чергової сесії Верховної Ради", – сказано в прес-релізі.

Комуністи запевняють громадян, що, "незважаючи на шалений опір вищезазначених політичних сил і владних структур України”, вони зроблять все можливе для повернення "дітей, чоловіків і братів додому живими і здоровими якомога скоріше".


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.