Тимошенко буде блокувати парламент і просити Кучму звільнити Медведчука

Понеділок, 19 квітня 2004, 13:11
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко пропонує підготувати звернення до Леоніда Кучми з вимогою звільнити Віктора Медведчука з посади глави адміністрації президента.

Про це Тимошенко заявила журналістам у понеділок після погоджувальної ради у керівництва Верховної Ради.

Тимошенко звинуватила Медведчука в організації фальсифікації виборів у Мукачевому. "Замовником є Медведчук, а виконавцем – СДПУ(о)", – сказала Тимошенко.

"Це не питання Мукачевого, а всієї України. Бо Медведчук – це людина, яка впливає на суди, губернаторів, силовиків, яка перетворила Україна на бандформування", – додала вона.

Тимошенко сказала, що її фракція на засіданні Верховної Ради у вівторок вимагатиме не починати розгляд інших питань, поки на звіт до парламенту "не запросять людей, які дали спокійно працювати бандитам".

Вона запропонувала також заслухати міністра внутрішніх справ Миколу Білоконя, якого вона назвала "кишеньковим міністром", і ухвалити звернення до президента з вимогою його звільнення.

За словами Тимошенко, на погоджувальній раді вона на обличчі глави комітету з питань охорони здоров'я Миколи Поліщука бачила "сліди від того, як наймані бандити били його ногами". Як відомо, "нашоукраїнець" Поліщук був у числі депутатів, побитих у Мукачевому.

Тимошенко також відзначила, що інші фракції, окрім "Нашої України" і БЮТ, продемонстрували "байдужість" до подій у Мукачевому, що є "формою співучасті".

Лідер БЮТ також повідомила, що "готується повідомлення у всі тиражні газети світу, що в Україні встановлено диктатуру насилля і криміналу".

"Українська правда"

Читайте також:

НА РОЗБОРКИ ДО МУКАЧЕВОГО ЇДЕ ВІЦЕ-СПІКЕР ЗІНЧЕНКО

У МУКАЧЕВОМУ ПОБИЛИ ДЕПУТАТІВ БЕЗСМЕРТНОГО, СТЕЦЬКІВА, ПАВЛЕНКА Й ОЛІЙНИКА

В МУКАЧЕВОМУ ПЕРЕМІГ НУСЕР З СДПУ(о)?

БАЛОГА З "НАШОЇ УКРАЇНИ" ПЕРЕМІГ У МУКАЧЕВОМУ, свідчить екзіт-пол

Шуфрич знає, що вибори в Мукачевому хочуть визнати недійсними через Балогу

Родич Медведчука з групою "бритоголових" їздить по дільницях Мукачевого і "шантажує виборців"

"Нашоукраїнець" та соціаліст знялись з виборів у Мукачевому

БАЛОГУ НЕ ЗНЯЛИ З ВИБОРІВ ЗА ЗАЛЯКУВАННЯ – ХОЧА UMC ГОВОРИТЬ ПРО ІНШЕ


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.