Міліція говорить, що не била депутатів з "Нашої України". Просто ті були п'яні

Понеділок, 19 квітня 2004, 13:37
У Мукачівському міському відділі МВС України стверджують, що народних депутатів на виборчих дільницях у Мукачевому ніхто з правоохоронців не бив.

Як повідомило у понеділок в інтерв'ю агентству добре інформоване джерело в Мукачівському міськвідділі міліції, до шести народних депутатів України були застосовані "методи фізичного впливу згідно зі ст. 13 закону України про міліцію".

"Це не фізичне насильство, – прокоментувало джерело заяву лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка з приводу побиття нардепів. – Ніхто нікого не бив!"

За словами джерела, нардепи поводилися "неналежним своєму статусові чином": кричали, лізли в бійку.

"Крім того, – заявив представник міськвідділу міліції, – від них усіх йшов явний запах алкоголю!"

"Загалом, їхнє поводження категоричне заважало роботі виборчої комісії, порушувало правопорядок, і співробітникам загону швидкого реагування "Беркут" довелося вивести народних депутатів з території виборчої дільниці", – підкреслив співрозмовник агентства.

Джерело також відзначило, що якщо говорити про побиття, то воно йшло з боку народних депутатів, а не співробітників правоохоронних органів.

Разом з тим, співрозмовник агентства відмовився прогнозувати подальший розвиток подій навколо цього інциденту, відзначивши тільки, що "усе, що відбулося, має явне політичне забарвлення".

"Розбиратися в цьому – уже не моя справа", – додало джерело.

Як повідомлялося раніше, лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко заявив про те, що за сьогоднішню ніч у Мукачевому було побито шістьох народних депутатів, і зараз вони проходять медекспертизу.

Ющенко підкреслив, що вибори засвідчили перемогу Віктора Балоги, що, за його словами, підтверджують і протоколи виборчих комісій з підсумків виборів. Разом з тим, за словами лідера "Нашої України", глава тервиборчкому, повідомляючи результати виборів, назвав переможцем Ернеста Нусера.

За словами Ющенка, після того як депутати зажадали пояснити причини такого рішення комісії, був викликаний загін спецназу, що застосував до парламентаріїв силу.

Ющенко також назвав прізвища цих депутатів: Петро Олійник, Юрій Костенко, Микола Поліщук, Юрій Павленко, Тарас Стецьків, Володимир Філенко.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

У МУКАЧЕВОМУ ПОБИЛИ ДЕПУТАТІВ БЕЗСМЕРТНОГО, СТЕЦЬКІВА, ПАВЛЕНКА Й ОЛІЙНИКА

В МУКАЧЕВОМУ ПЕРЕМІГ НУСЕР З СДПУ(О)?

БАЛОГА З "НАШОЇ УКРАЇНИ" ПЕРЕМІГ У МУКАЧЕВОМУ, свідчить екзіт-пол

Шуфрич знає, що вибори в Мукачевому хочуть визнати недійсними через Балогу

Родич Медведчука з групою "бритоголових" їздить по дільницях Мукачевого і "шантажує виборців"

"Нашоукраїнець" та соціаліст знялись з виборів у Мукачевому

БАЛОГУ НЕ ЗНЯЛИ З ВИБОРІВ ЗА ЗАЛЯКУВАННЯ – ХОЧА UMC КАЖЕ ПРО ІНШЕ


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.