Ющенко розповів прем`єру Нідерландів, як Медведчук б`є депутатів

Понеділок, 19 квітня 2004, 16:25
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко розповів прем'єр-міністру Нідерландів Яну Петеру Балкененде про останні події на виборах мера Мукачевого.

Ющенко повідомив, що "в середу ми будемо вимагати розгляду "мукачівського" питання в парламенті", зазначає прес-служба "Нашої України".

На думку Ющенка, "до кінця цього дня може статися яка-небудь провокація стосовно людини, у якої знаходяться зараз всі протоколи голосування. Тому негайно треба вжити заходів, аби захистити цю людину та її родину від криміналітету, який повністю підконтрольний владі".

Ющенко позитивно оцінив рішення керівництва Верховної Ради направити в Мукачеве віце-спікера парламенту Олександра Зінченка.

Лідер "Нашої України" також зауважив, що свого часу ОБСЄ виступило з ініціативою направити групу спостерігачів, які здійснювали б моніторинг ситуації не лише в день виборів, а заздалегідь. За словами Ющенка, досі експерти не працюють в Україні, і тому "Наша Україна" звернеться до ОБСЄ, щоб прискорити розгляд цього питання.

Лідер "Нашої України" зазначив, що залякування та підкуп виборців, фальсифікація результатів виборів мера, а також побиття народних депутатів – це все робиться за вказівкою адміністрації президента.

"Ми розуміємо, що це проблеми суто українські, але сподіваємося на солідарність вашої країни. Ми просимо вашої підтримки і реакції, оскільки те, що відбувається в Мукачевому, а раніше мало місце в Ромнах і Сумах, на жаль, стало вже тенденцією для виборів в Україні", – звернувся до прем’єр-міністра Нідерландів Ющенко.

Прем’єр-міністр Нідерландів подякував Ющенку за інформацію і пообіцяв, що слідкуватиме особисто і через посольство за тими подіями, які відбуваються у Мукачевому.

Він заявив, що Європа однозначно не сприймає те, що відбувається у Мукачевому. За словами Яна Петера Балкененде, "ті сили, які пішли на явні порушення законодавства в Мукачевому, обрали неприпустимий шлях".

Читайте також:

Мукачеве: демократія по-соціал-демократичному

ТИМОШЕНКО ІНІЦІЮЄ ЗАБОРОНУ СДПУ(о)

Міліція говорить, що не била депутатів із "Нашої України". Просто ті були п'яні

Тимошенко буде блокувати парламент і просити Кучму звільнити Медведчука

На виборах у Мукачевому порушили все, що можна було порушити

За протоколами в Мукачевому таки лідирує Балога

НА РОЗБОРКИ ДО МУКАЧЕВОГО ЇДЕ ВІЦЕ-СПІКЕР ЗІНЧЕНКО

У МУКАЧЕВОМУ ПОБИЛИ ДЕПУТАТІВ БЕЗСМЕРТНОГО, СТЕЦЬКІВА, ПАВЛЕНКА Й ОЛІЙНИКА

В МУКАЧЕВОМУ ПЕРЕМІГ НУСЕР З СДПУ(о)?

БАЛОГА З "НАШОЇ УКРАЇНИ" ПЕРЕМІГ У МУКАЧЕВОМУ, свідчить екзіт-пол

Родич Медведчука з групою "бритоголових" їздить по дільницях Мукачевого і "шантажує виборців"

БАЛОГУ НЕ ЗНЯЛИ З ВИБОРІВ ЗА ЗАЛЯКУВАННЯ – ХОЧА UMC КАЖЕ ПРО ІНШЕ


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.