Родичів Медведчука в Мукачевому поставить на місце лише військовий контингент з Іраку

Четвер, 22 квітня 2004, 13:52
Координацію бандитських угруповань у Мукачевому в зриві роботи народних депутатів здійснюють керівники місцевої міліції.

Про це повідомив під час виступу у парламенті голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з подій у Мукачевому Юрій Оробець.

"Не міліція, а кримінальні авторитети охороняють приміщення мерії. Саме вони блокували роботу слідчої групи Генпрокуратури та слідчої комісії парламенту", – сказав він.

Оробець сказав, що напередодні народних депутатів у мерії заблокували бритоголові, при цьому їх координував швагро Віктора Медведчука Чубірко та кримінальні авторитети на прізвиська Чалий та Молдованин.

За словами Оробця, прикриття їм забезпечували начальник облуправління МВС та його заступник Русин.

"Це та сама людина, яка так заламала руки депутату Роману Безсмертному, що він носом дістався землі", – сказав Оробець, розповідаючи про події у Мукачевому в ніч після виборів.

Депутат сказав, що в ніч на вівторок безпосередньо давав команди на зняття охорони з мерії, після чого були викрадені бюлетені та протоколи, заступник начальника міської міліції Швенда.

Чубірко, за словами Оробця, "викрав службові документи у депутата Анатолія Матвієнка (голова комітету Верховної Ради з держбудівництва і місцевого самоврядування)".

Також Оробець розповів, що у середу в Мукачевому "мав відбутися наймасовіший мітинг, зібралося 10 тисяч осіб, однак бандити підігнали самоскид з дровами, щоб їх підпалити під час мітингу".

"Я підтримую вимогу виведення наших військ з Іраку. Їх треба вивести і завести до Мукачевого", – закінчив Оробець.

"Українська правда"


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.