Газета "Бізнес" - під загрозою закриття через дії людей Кравченка

П'ятниця, 23 квітня 2004, 12:47
Журналістський колектив газети "Бізнес" заявляє про тиск на свого видавця з боку силових структур.

Про це повідомляється в прес-релізі газети "Бізнес", що є структурним підрозділом ЗАТ "Холдингова компанія "Бліц-Інформ".

Податкова міліція Деснянського району Києва звинуватила ЗАТ "ХК "Бліц-Інформ" у несплаті податків і порушила карні справи проти посадових осіб холдингу за цим фактом.

Основою конфлікту з податковою міліцією Деснянського району послужило виявлення в 2003 році численних фактів протиправних дій колишніх керівників холдингу – президента Олександра Вівчаря, віце-президента з фінансових питань Валерія Балуєва, віце-президента з адміністративних питань Ігоря Білозерова.

У жовтні-грудні 2003 року проти них, повідомляється у прес-релізі, було порушено кримінальні справи за статтями "Розкрадання майна у великих розмірах" і "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах".

Але "колишні керівники холдингу вирішили вдатися до тиску на "Бліц-Інформ" за допомогою податкової міліції Деснянського району м. Києва", повідомляє "Бізнес".

У повідомленні підкреслюється, що "слідчі дії відбуваються з численними порушеннями процесуального законодавства", а також що "на початку 2004 року податкова інспекція перевіряла ЗАТ "ХК "Бліц-Інформ" протягом 177 людино-днів і не виявила ніяких фінансових порушень".

"У 2003 році ЗАТ "ХК "Бліц-Інформ" сплатило в держбюджет понад 60 млн. грн. податків. Більш як 70% місцевого бюджету Деснянського району Києва формується за рахунок відрахувань холдингу. Крім того, холдинг своєчасно виплачує заробітну плату більш ніж 4,5 тис. співробітників", – вказується в прес-релізі.

"У дій податкових міліціонерів Деснянської ДПІ одна назва – замовлення!" – робить висновок колектив "Бізнесу", підкреслюючи, що публікації газети завжди вирізнялися гостротою і "не раз критикували чиновників, які зловживали службовим становищем".

Журналісти газети "Бізнес", як передовий загін холдингу, вирішили перевірити на міцність українську демократію, мовиться в прес-релізі. "Нам набридло мовчати і виправдовуватися перед чиновниками за те, що ми пишемо правду".

Нагадуючи, що "кожний член трудового колективу газети є основним годувальником в сім'ї", журналісти пишуть: "Ми – не олігархи. Ми справно платимо чималі податки і серйозно стурбовані загрозою втрати основного джерела засобів до існування через свавілля окремих офіцерів податкової міліції Деснянського району Києва".

"Бізнес" закликає колег і керівництво ДПАУ в особі Юрія Кравченка дати справедливу оцінку діям податкової міліції Деснянського району столиці і "не допустити завдання непоправної шкоди іміджу України як демократичної держави на догоду особистим інтересам корумпованих чиновників".

23 квітня 2004 року о 14:00 за адресою Київ, вул. Закревського, 31а (податкова міліція Деснянського району Києва) відбудеться акція протесту журналістів газети "Бізнес" проти дій начальника податкової міліції Деснянського району Києва майора Атаманюка.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.