В Мукачевому зірвався мітинг на підтримку Нусера, організований Різаком

П'ятниця, 23 квітня 2004, 13:04
В Мукачевому зірвався мітинг на підтримку проголошеного тервиборчкомом мера міста представника СДПУ(о) Ернеста Нусера.

Про це повідомив у п'ятницю прес-службі "Нашої України" народний депутат, кандидат в мери Мукачевого Віктор Балога.

За його словами, у п'ятницю о 10.00 біля Мукачівського технологічного інституту мав відбутися мітинг на підтримку Нусера.

"Для цього в четвер губернатор Різак розіслав "рознарядки", в яких зазначив, скільки потрібно прислати людей з кожного району для так званого "масового мітингу". Таким чином він намагався влаштувати підтримку Нусеру бюджетними силами області", – сказав Балога.

За його словами, "цей "масовий мітинг" зірвався, бо всі жителі районів і вся районна влада солідарні з нами, тому ніхто і не виконав наказів Різака. Приїхало лише 5 автобусів, і ті розвернулися та поїхали назад".

"Після поведінки влади на виборах мера Мукачевого Різак вже не контролює ситуацію в області, а люди прекрасно розуміють, що відбувається насправді. Мабуть, саме тому губернатор Різак почав їздити по області у супроводі ДАІ та "Беркуту", як перший керівник держави, і це спричиняє незручності та викликає обурення людей", – зазначив Балога.

В той же час, як повідомляє прес-служба, 22 квітня близько 22.00 понад тридцять молодиків кримінальної зовнішності організували демонстрацію сили біля будинків народних депутатів України Віктора Балоги та Івана Іванчо. Вигукуючи нецензурні слова, "братки" намагались перелізти через паркан.Читайте також:

Тимошенко, Костенко і ще 47 опозиціонерів вимагають від Васильєва заборонити СДПУ(о)

"Наша Україна" блокує "тихенько" трибуну, щоб не заважати Мартынюку читати запити

Зінченко: "У Мукачевому діють принципи Йосипа Віссаріоновича!" Білоконь: "Рішення про мою відставку має прийняти президент"

ЮЩЕНКО ПРИХОДИВ ДО КУЧМИ ВИМАГАТИ ЗВІЛЬНЕННЯ МЕДВЕДЧУКА, БІЛОКОНЯ І РІЗАКА

18 квітня як точка біфуркації української демократії

Мукачеве: демократія по соціал-демократичному

У МУКАЧЕВОМУ ВИКРАДЕНІ БЮЛЕТЕНІ, НА ПІДСТАВІ ЯКИХ СДПУ(о) СВЯТКУВАЛО ПЕРЕМОГУУвага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.