У "Нашої України" є відеозаписи, що підтверджують перемогу Балоги в Мукачевому

Понеділок, 26 квітня 2004, 12:34
Представники "Нашої України" мають на руках відеозаписи, які підтверджують перемогу Віктора Балоги на виборах мера в Мукачевому.

Про це повідомляє прес-служба блоку "Наша Україна".

Прес-служба нагадує, що голова мукачівського тервиборчкому Юрій Переста оголосив переможцем виборів Ернеста Нусера, підтримуваного СДПУ(о). Проте, його дані не відповідають протоколам дільничних комісій, які отримали народні депутати України на дільницях як спостерігачі.

Окрім того, представники "Нашої України" мають на руках відеозаписи, на яких голови дільничних виборчих комісій зачитують результати виборів, що повністю збігаються із наявними в штабі Віктора Балоги протоколами дільничних комісій і які завірені підписами членів комісії та мокрою печаткою, зазначає прес-служба.

Спеціальні комісії Верховної Ради України, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України продовжують розслідувати справи, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства України при проведенні повторних виборів міського голови міста Мукачевого.

Наразі невідомо, чи отримали ці комісії матеріали від Мукачівської територіальної комісії, які б підтвердили оприлюднені головою тервиборчкому Юрієм Перестою результати виборів.

Читайте також:

Зінченко також вважає, що після Мукачевого "дехто" повинен був піти у відставку

У Мукачевому зірвався мітинг у підтримку Нусера, організований Різаком

Тимошенко, Костенко і ще 47 опозиціонерів вимагають від Васильєва заборонити СДПУ(о)

"Наша Україна" блокує "тихенько" трибуну, щоб не заважати Мартынюку читати запити

Зінченко: "У Мукачевому діють принципи Йосипа Віссаріоновича!" Білоконь: "Рішення про мою відставку має прийняти президент"

ЮЩЕНКО ПРИХОДИВ ДО КУЧМИ ВИМАГАТИ ЗВІЛЬНЕННЯ МЕДВЕДЧУКА, БІЛОКОНЯ І РІЗАКА

18 квітня як точка біфуркації української демократії

За протоколами в Мукачевому таки лідирує Балога

Мукачеве: демократія по соціал-демократичному

У МУКАЧЕВОМУ ВИКРАДЕНО БЮЛЕТЕНІ, НА ПІДСТАВІ ЯКИХ СДПУ(о) СВЯТКУВАЛО ПЕРЕМОГУ
powered by lun.ua