Бойка, який протестував проти побиття в суді, затримала міліція

Середа, 28 квітня 2004, 13:53
Журналіста Володимира Бойка, який розпочав сьогодні безстрокове голодування під стінами Верховного суду України, затримано правоохоронцями Печерського райвідділу міліції.

Акцію протесту було організовано на знак протесту проти бездіяльності суддів, які не реагують на звернення газети "Свобода" щодо побиття її кореспондента в залі засідань Калінінського районного суду міста Донецька.

За інформацією кореспондента ІМІ, до голодувальника підходив капітан Печерського районного відділу міліції Вишневський Анатолій, вимагаючи зібрати речі та припинити акцію протесту. Правоохоронець послався на те, що без дозволу міської державної адміністрації цього робити не можна.

Як повідомив Володимир Бойко, щойно правоохоронцями було викликано спеціальну машину, на якій журналіста відвезуть до райвідділу для з'ясування обставин.

Журналіст "розташувався" біля входу до Верховного суду України по вулиці Пилипа Орлика, 4. У руках він тримає плакат із гаслом "Судді, припиніть бити журналістів!".

Як уже повідомлялося, журналіст вирішив розпочати голодування на знак протесту проти бездіяльності голови Верховного суду України Василя Маляренка, який не реагує на звернення газети "Свобода" щодо побиття її кореспондента в залі засідань Калінінського районного суду міста Донецька.

Інститут масової інформації


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.