Організація візиту Буша до Києва Ющенку нагадує політичну спекуляцію

Четвер, 29 квітня 2004, 10:59
Лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко називає можливу організацію візиту до України колишнього президента США Джорджа Буша-старшого спробою обілити міжнародний імідж української влади.

Таку думку він висловив в коментарі "Радіо Свобода", відповідаючи на запитання, як він ставиться до можливого візиту в Україну колишнього президента США.

"Ну, наскільки мені відомо, це ініціатива, яку проводить провладна структура. Це було пов’язане із візитом пана Сороса. Зараз це питання підняте по візиту пана Буша", – зазначив Ющенко.

"З однієї сторони, я розумію, що варто Україні виходити з ізоляції, вести міжнародні діалоги. Іншими словами, виходити із тієї зони міжнародного непорозуміння, в якій вона опинилась останні чотири-п'ять років. З іншої сторони, мені здається, що це більш подібне до політичної спекуляції", – зазначив лідер "Нашої України".

"Тому що, коли влада організовує такого типу візит, то це спроба таким чином обілити свій імідж і міжнародний портрет. Я не думаю, що це є кращий спосіб. Швидше, це належить до маніпуляцій, ніж до відкритих, публічних щирих цілей", – сказав Ющенко.

Як відомо, в останньому випуску "Дзеркало Тижня" писало про можливу організацію візиту в Україну колишнього президента США Джорджа Буша-старшого, якого запросив бізнесмен і народний депутат, зять президента України Віктор Пінчук.

У самого Пінчука цю інформацію виданню перевірити не вдалося.

Джордж Буш-старший у статусі президента США відвідував Київ у 1991 році. 1 серпня він виступив із трибуни Верховної Ради УРСР із закликом не відокремлюватися від Радянського Союзу. У історію дипломатії ця промова ввійшла під назвою "курча по-київському".

Читайте також:

БУШ ЇДЕ З ПРИВАТНИМ ВІЗИТОМ

ПІНЧУК НЕ СВАРИВСЯ З ТІГІПКОМ. І ВЕЗЕ ДО КУЧМИ БУША


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua