Пустовойтенко не відмовиться від участі у виборах на користь Януковича. Хоч за це і звільняють

Четвер, 29 квітня 2004, 15:58
Лідер Народно-демократичної партії України Валерій Пустовойтенко заявляє, що на цьому етапі не готовий відмовитись від майбутньої участі як кандидат на президентських виборах на користь Віктора Януковича.

Як зазначив він в четвер на прес-конференції, остаточне рішення щодо участі НДП у президентських виборах буде прийнято у першій декаді липня на IX з'їзді партії.

За його словами, вчора політвиконком партії ухвалив постанову, якою підтвердив позицію НДП щодо необхідності визначення єдиного кандидата у президенти України від центристських партій. Крім того, у постанові передбачено поінформувати лідерів цих партій про рішення місцевих партійних організацій НДП висунути кандидатом у президенти від НДП Пустовойтенка.

Лідер Народно-демократичної партії зазначив, що не виступає проти Януковича як єдиного кандидата від провладних сил, але вважає неприйнятними принципи та методи його висунення. За його словами, на місцях чиниться тиск на тих партійців, які не підтримують кандидатуру Януковича, і "є чутки", що їм погрожують звільненням із роботи.

Пустовойтенко нагадав, що він не підписав угоди про висунення нинішнього прем'єр-міністра єдиним кандидатом. За його словами, процедура висунення була "не зовсім доречною", оскільки їй мали передувати з'їзди політичних партій, на яких повинні прийматися відповідні рішення.

Пустовойтенко заявив, що мало довіряє різного роду угодам, які підписуються між політиками. За його словами, прикладом їх невиконання є і домовленості про створення парламентської більшості, якої на сьогодні вже немає, бо "вона розпалася", і функціонування нібито коаліційного уряду, де були проігноровані інтереси партій, зокрема НДП (йдеться про звільнення міністра екології та природних ресурсів, який пройшов по квоті НДП).

УНІАН

Читайте також:

НДП розколеться через Пустовойтенка?

Поки Януковича висувають у президенти, Пустовойтенко готується до виборів?


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.