КПУ і СПУ дозволили мітингувати лише під готелем "Салют"

П'ятниця, 30 квітня 2004, 10:42
Шевченківський місцевий суд Києва задовольнив подання Київської міськадміністрації, частково обмеживши проведення масових акцій 1 травня в центрі столиці.

Про це повідомив у п'ятницю в інтерв'ю журналістам начальник головного управління з питань внутрішньої політики Київської міськадміністрації Олександр Петик.

За його словами, до столичної міськадміністрації надійшли заявки від 10 політичних сил на проведення 1 травня масових акцій у центральній частині міста, у яких мають взяти участь в цілому 180 тис. чоловік.

З огляду на те, що заявки подали партії різного ідеологічного спрямування, міськадміністрація просила заборонити проведення масових акцій політичним силам на головній вулиці Києва – Хрещатику.

Відповідно до рішення суду, повідомив Петик, Компартії, Соцпартії України і Всеукраїнській партії світу і єдності дозволено провести акцію на площі Слави.

Прогресивна соцпартія України, відзначив він, подала аналогічну заявку, однак Київміськадміністрація запропонувала їй провести заходи біля арки Дружби народів.

Петик також повідомив, що Всеукраїнська політична партія "Українська національна асамблея" подала заявку на проведення акції протесту "Проти злочинних партій лівого напрямку" біля пам'ятника Тарасу Шевченко з 10.00 до 13.00. Суд заборонив УНА проводити акцію.

Термін подачі заявок на проведення акцій 1 травня закінчується в п'ятницю, 30 квітня, о 18.00, нагадав начальник головного керування.

Раніше Блок Юлії Тимошенко заявляв, що не збирається підключатися до яких-небудь акцій 1 травня. Член блоку Олександр Турчинов заявив: "Це не наше свято".

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Ющенківці 1 травня замість протесту співатимуть на Майдані Незалежності

Влада Києва чекає інцидентів від мітингів "Нашої України", СДПУ(о), Партії регіонів і КПУ


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.