"Нашій Україні" заборонили проводити 1 травня стотисячний мітинг на Європейській площі

П'ятниця, 30 квітня 2004, 13:21
У п’ятницю Шевченківський районний суд Києва прийняв рішення про обмеження права на проведення мирного зібрання громадян та піших походів на 1 Травня, що, фактично, означає заборону мітингу на Європейській площі, ініціатором якого є блок Віктора Ющенка "Наша Україна".

Цей мітинг мав відбутися у рамках протестного марафону "Так – Добробуту! Ні – диктатурі!", повідомляє прес-служба "Нашої України".

У заході планувалася участь близько 100 тисяч громадян. Як стверджує прес-служба, про проведення акції було повідомлено мера Києва Олександра Омельченка ще 5 квітня Центральним штабом "Нашої України".

Цим же рішенням суду було заборонено мирні зібрання громадян та прохід колон 1 травня з боку Арсенальної, Бессарабської, Михайлівської, Поштової площі до Європейської площі, де о 8 ранку мав стартувати протестний марафон, основною вимогою якого є повернення урядом прихованих у бюджеті 10 мільярдів гривень та спрямування їх на соціальні потреби громадян.

Перший етап цього марафону відбувся 31 березня під стінами Кабінету міністрів. У ньому взяли участь понад 15 тисяч громадян. Нагадаємо, що "Наша Україна" оголосила безстроковий протестний марафон до повернення урядом громадянам 10 мільярдів.

Суд повідомляє, що прийняв таке рішення "з метою запобігання заворушенням та злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту прав і свобод людей, в інтересах національної безпеки та громадського порядку".

Нагадаємо, що в п'ятницю зранку народний депутат "Нашої України" повідомив про рішення змінити конфігурацію акції, яку блок має проводити в суботу, 1 травня.

Читайте також:

Ющенківці 1 травня замість протесту співатимуть на Майдані Незалежності

КПУ і СПУ дозволили мітингувати лише під готелем "Салют"

В Мукачевому "Нашій Україні" заборонили проводити пікетування та мітинги


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.