США не потрібна "відмазка", що в Мукачевому були винні обидві сили

П'ятниця, 30 квітня 2004, 14:18
США вимагають реального розслідування порушень на виборах у Мукачевому і не задовольняться констатацією про порушення виборчого процесу обома сторонами.

Про це заявив в інтерв'ю щотижневикові "Дзеркало тижня" помічник заступника держсекретаря США Стівен Пайфер.

"Ми чули про те, що тиск на структури кандидата від опозиції продовжується і після виборів. Це нас турбує", – сказав Пайфер.

"Ми чуємо також пояснення, що полягають у тім, що проблеми під час виборів створювалися обома сторонами. Ми допускаємо, що в процесі виборчої кампанії партії здатні допускати певні порушення. Але ми на зовсім іншому рівні бачимо порушення, що мали місце в роботі територіальної виборчої комісії", – відзначив він.

"Президент сказав, що буде проведене розслідування. Ми сподіваємося, що воно буде справжнім. Ми думаємо, що ситуація повинна бути виправлена, оскільки вона лягла неприємною темною плямою на репутацію України", – підкреслив Пайфер.

"Відповідно до інформації, отриманої нами від американських, українських і міжнародних спостерігачів, а також із преси, ми не задовольнимося констатацією порушення виборчого процесу обома сторонами", – відзначив він.

Читайте також:

США НЕ ВИЗНАЛИ ПЕРЕМОГУ СДПУ(о) У МУКАЧЕВОМУ І ВИМАГАЮТЬ БІЛЬШЕ ТАКОГО НЕ ПОВТОРЮВАТИ

Рада Європи пропонуватиме не вважати переможцем ані Нусера, ані Балогу

Президент ПА ОБСЄ просить Кучму поновити справедливість у Мукачевому

Мукачеве: як це було. І як це не повинно бути

Зінченко: "У Мукачевому діють принципи Йосипа Віссаріоновича!" Білоконь: "Рішення про мою відставку має прийняти президент"

ЮЩЕНКО ПРИХОДИВ ДО КУЧМИ ВИМАГАТИ ЗВІЛЬНЕННЯ МЕДВЕДЧУКА, БІЛОКОНЯ І РІЗАКА

18 квітня як точка біфуркації української демократії

Мукачеве: демократія по-соціал-демократичному

У МУКАЧЕВОМУ ВИКРАДЕНО БЮЛЕТЕНІ, НА ПІДСТАВІ ЯКИХ СДПУ(о) СВЯТКУВАЛО ПЕРЕМОГУУвага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...