Попри критику Деркача, Тігіпко буде себе розкручувати

П'ятниця, 30 квітня 2004, 15:10
Лідер партії "Трудова Україна", голова НБУ Сергій Тігіпко вважає позитивом зміни у структурі керівництва партії, в результаті яких він отримав головні керівні функції.

Про це він розповів у четвер в прямому ефірі "5 каналу".

Тігіпко вважає "дуже непоганим" існування демократичного централізму для побудови партії, "тому що він передбачає широку дискусію, прийняття рішення, після цього виконання цих рішень".

"І я вважаю, що без цього побудувати партію... ну, це буде просто дискусійний клуб, а не партія", – додав Тігіпко.

Відповідаючи на запитання щодо закидів Леоніда і Андрія Деркачів у використанні партії для самореклами, у розкрутці "бренду" замість ідеології Тігіпко відповів:

"Партія потрібна для того, щоб висувати ідеї по реформуванню країни і прийти до влади. І інструментами влади втілити в життя ті ідеї, які підтримані людьми. І тому розкручувати себе буду, розкручувати партію буду, розкручувати бренд партії буду, тому що це все потрібно для виборів 2006 року".

Коментуючи позицію Андрія і Леоніда Деркачей (обидва не вступили у фракцію "Трудова Україна"), Тігіпко сказав, що у них "розходження" щодо організаційної побудови партії.

"До цього часу у нас був окремо голова партії (Тігіпко), окремо голова політвиконкому (Андрій Деркач), окремо голова ради (Йоффе). Я вважаю, що це не дієва структура. І тому зараз голова партії очолює і раду, і веде засідання ради, і веде президію, засідання президії ради – це все одна особа", – сказав Тігіпко.

"Це може комусь подобатись, може не подобатись, але це робить дійсно партію дієвою", – додав він.

За матеріалами сайту Огляд телеефіру.

Читайте також:
Тігіпко піде у президенти, якщо "з'їзд скаже", або якщо проваляться переговори про розподіл посад

Партійний прораб


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.