Сівкович завалив політреформу свідомо і безпомилково

П'ятниця, 9 квітня 2004, 17:20
Народний депутат Володимир Сівкович заявляє, що відмова від участі у голосуванні серед мажоритарників мотивувалася "свідомою громадянською та політичною позицією".

Про це він сказав у відповідь на деякі коментарі, що відмова від участі у голосуванні трактується як нерозуміння, за який саме законопроект потрібно було голосувати, або як недисциплінованість, повідомила прес-служба Володимира Сівковича.

Сівкович також заявив, що "мажоритарники готові підтримати конституційні зміни у тому разі, коли вони стануть результатом повноцінної, а не опереткової суспільної дискусії та політичного порозуміння".

"Ми підтримуємо ідею щодо чіткого розподілу повноважень між різними гілками влади. Але ми проти затвердження такого розподілу під тиском, без обговорень та з порушенням чинних процедур", – вважає Сівкрвич.

"Метою змін до Конституції повинна бути демократизація суспільства і знаходження компромісу між різними політичними силами. Результатом вчорашнього голосування, навпаки, могли стати суспільний розлад заради монополізації влади окремими групами політиків", -- стверджує народний депутат.

"Під час вчорашнього голосування за конституційні зміни совість і справедливість перемогли підлість і хабарництво", – вважає Сівкович.

"Результат вчорашнього голосування за конституційні зміни повинен стати доброю наукою тим, хто намагається застосовувати до депутатів силу і підкуп. Адміністративний тиск і корупція не можуть бути альтернативою політичним домовленостям та компромісам", – вважає він.

Читайте також:

Депутатів, які завалили політреформу, будуть нищити "гімновози"

Фальсифікат

Свято на вулиці опозиції. Траур на вулиці Банковій

МОРОЗ ЗНАЄ, ЯК ЩЕ РАЗ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПОЛИТРЕФОРМУ

ЛИТВИН ТАКИ СТАВИВ НА ГОЛОСУВАННЯ ПРОЕКТ №4105, АЛЕ З НОМЕРОМ МІН'ЮСТУ

У п'ятницю політреформу переголосовувати не будуть?

Поіменне голосування за зміни до Конституції України

Політреформа провалилася

Медведчуку може не вистачити голосів на політреформу


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.