Медведчук заблокував представників опозиційної Львівщини на шляху до конгресу ПАРЄ

Вівторок, 11 травня 2004, 11:09
Конгрес місцевих і регіональних влад, який діє при Парламентській асамблеї Ради Європи, проходитиме без представників від Львівщини.

Про це повідомила депутат Львівської облради Лариса Федорів, передає радіо "Німецька хвиля".

Депутат Львівської облради Лариса Федорів, яка була делегована від Львівщини, однак з незрозумілих причин не увійшла до остаточного списку, який затверджують в адміністрації президента, вважає, що це є умисною і цілеспрямованою політикою президентської адміністрації.

На її думку, ігнорування однієї з найбільш населених областей України, до того ж прикордонної з ЄС, є прямим порушенням права депутата та статутних умов Конгресу.

"Кожна сесія має важливе значення, тут ми виховуємося демократії у самоврядуванні, і воно нам було б до снаги, особливо тепер, коли йдуть президентські вибори, а Львівщина як "п'ємонт демократії", як область, яка межує з ЄС, випала повністю", – вважає Федорів.

Загалом Україну на конгресі представлятимуть 24 особи. Переважно це делегати з Криму, Центральних та Східних областей країни, представники пропрезидентських партій, зауважила Лариса Федорів.

Депутати облради надіслали звернення до генерального секретаря Ради Європи та до президента України, де інформують про неврівноваженість у формуванні складу делегації.

Як відомо, нещодавно бюро Конгресу місцевих і регіональних влад затвердило звіт спостерігачів на виборах у Мукачевому, згідно із яким рекомендовано визнати результати недійсними. Як відомо, місцевий тервиборчком, очолюваний ставлеником СДПУ(о) Перестою, оголосив про перемогу кандидата від СДПУ(о) Нусера. "Наша Україна" оскаржує ці результати.

Читайте також:

РАДА ЄВРОПИ ВИМАГАЄ АНУЛЮВАТИ ВИБОРИ В МУКАЧЕВОМУ


powered by lun.ua