На довиборах у Полтавській області балотується екс-віце-прем'єр

Вівторок, 11 травня 2004, 15:37
На довиборах до Верховної Ради в 151-му одномандатному виборчому окрузі (Полтавська область) висунувся 31 претендент, 7 з них уже зареєстровані кандидатами.

Про це повідомив голова окружної виборчої комісії Микола Супруненко.

За його словами, 10 травня минув термін подачі заяв про висування кандидатів, реєстрація кандидатів завершиться 20 травня.

Серед тих, хто подав заяви про намір брати участь у виборах – екс-віце-прем'єр України, нинішній президент Української аграрної конфедерації і член Аграрної партії Леонід Козаченко, а також глава правління ВАТ "Полтавагаз", член Партії регіонів Олексій Лелюк.

Також подав заяву генеральний директор ТОВ "Бурат", член СДПУ(о) Василь Бугрій.

Крім того, мають намір боротися за депутатський мандат директор Полтавського обласного відділення "Укрпошта", член партії "Трудова Україна" Тетяна Филоненко, глава Агентства з питань банкрутства Міністерства економіки і європейської інтеграції, безпартійний Олег Бірюков і глава ради Східноєвропейського банку, безпартійний Михайло Гончаров.

Серед претендентів також два помічники-консультанти народного депутата – член Соціалістичної партії Олександр Русин і член Комуністичної партії Василь Сильчук.

Також подав заяву про висування своєї кандидатури приватний підприємець з Чернігова, однофамілець голови адміністрації президента України Віктора Медведчука Віктор Васильович Медведчук, 1958 року народження. Він уже балотувався на попередніх довиборах в Одесі.

Проміжні вибори в 151-му окрузі були призначені на 20 червня після смерті народного депутата Івана Четверікова. До обрання в парламент у 2002 році він був головою правління ВАТ "Полтавгаз". У парламенті входив до фракції "Регіони України".

Прес-секретар Комітету виборців України Олександр Черненко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" зробив прогноз, що найбільш ймовірним переможцем на цих виборах буде Олексій Лелюк, що, як і його попередник, також є главою правління ВАТ "Полтавгаз", а також членом Партії регіонів.

На думку Черненко, саме цей кандидат буде користуватися на виборах підтримкою обласної держадміністрації.

"Інтерфакс-Україна"


powered by lun.ua