Васильєв сподівається, що Борщ боротиметься, щоб засадити Лазаренка у в'язницю

Середа, 12 травня 2004, 18:36
Генеральний прокурор України Геннадій Васильєв вважає, що американський прокурор буде звертатися з апеляцією щодо зняття низки обвинувачень з екс-прем'єра України Павла Лазаренка.

Про це Васильєв заявив у середу на прес-конференції в Києві.

"Там працює прокурор, він буде звертатися з апеляцією, – сказав генпрокурор, додавши: – Я б не робив висновків (зі зняттям обвинувачень)".

Як повідомлялося, 7 травня нинішнього року, заслухавши доповідь обвинувачення і свідчення свідків обвинувачення, суддя Мартін Дженкінс, що веде справу екс-прем'єра в суді Південного округу Каліфорнії, зняв з подальшого розгляду низку обвинувачень щодо колишнього глави українського уряду.

Зокрема, повністю зняті всі епізоди обвинувачення щодо корпорації "Єдині енергетичні системи України", раніше очолюваної Юлією Тимошенко; обвинувачення, пов'язані з придбанням житлових будиночків для Господарського управління Кабінету міністрів України через фірму "GНР"; обвинувачення у вимаганні, що базувалися на свідченнях Олексія Дидятковського; всі обвинувачення щодо компанії "Ітера".

"В офіційному обвинуваченні залишається дві теми: обвинувачення, пов'язані з діяльністю агрофірми "Наукова" (обман), і обвинувачення, що стосуються свідчень Петра Кириченка (вимагання)", – відзначила адвокат Лазаренка Марина Довгопола.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

З Лазаренко знято половину обвинувачень, у тому числі стосовно Тимошенко. Тепер йому загрожує менш 5 років в'язниці

У справі Лазаренка допитали його масажиста*/archive/2004/may/8/ru/archive/2004/may/11/news/24.shtml

"Громада" обіцяє, що Лазаренко незабаром повернеться, щоб перемогти режим Кучми

Адвокат Лазаренко: Лазаренко винен Кучмі не 50 мільйонів доларів, а "копняк під зад"

Читайте також усю хронологію процесу над Лазаренком в США

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!