ДЕПУТАТИ "ЦЕНТРУ" ВИРІШИЛИ ВИЙТИ З БІЛЬШОСТІ?

Четвер, 13 травня 2004, 16:18
Депутати групи "Центр" мають намір вийти зі складу парламентської більшості.

Про це в інтерв'ю журналістам у четвер заявив член депутатської групи Тарас Чорновiл, повідомляє прес-служба "Нашої України".

За словами Чорновола, депутати на засіданні групи розглядали це питання i дійшли думки про необхідність написати заяву про вихід з парламентської більшості, щоб формально припинити з нею взаємовідносини.

Він нагадав, що на сьогодні не всі члени групи "Центр" входять до складу парламентської більшості. Водночас, за його словами, після заяви координатора більшості Степана Гавриша, в якій фактично "констатувалася смерть більшості", написання таких заяв втрачає значення.

Тарас Чорновіл наголосив, що група "Центр" на сьогодні не входить до парламентсько-урядової коаліції i не входить до складу координаційної ради парламентської більшості. "Ми не є членами більшості", – наголосив він. За словами Чорновола, депутати члени групи "Центр" "поступово пишуть заяви про вихід з парламентської більшості".

Тарас Чорновіл також наголосив, що існування парламентсько-урядової коаліції на "сьогодні є дуже ефемерним". "Парламентсько-урядова коаліція є елементарною ширмою", – сказав він, додавши, що в групі "Центр" "об'єдналися тi люди, яким набридло торговище".

Він також додав, що група "Центр" готова до переговорів з будь-якими парламентськими фракціями, а також урядовими структурами про підтримку рішень, якi "базуватимуться на основі здорового глузду".

За словами Тараса Чорновола, група "Центр" не є членом більшості, а також не входить до складу опозиційних сил парламенту. Водночас він зазначив, що в останній час група "Центр" голосувала з низки рішень так само, як голосували опозиційні фракції, зокрема, це стосувалося рішень про політичну реформу, а також щодо постанови про мукачівські події.

Тарас Чорновіл також наголосив, що кожний народний депутат, який входить до групи "Центр", має визначитися самостійно стосовно написання заяви про вихід з парламентської більшості.

До групи "Центр" входять 18 депутатів.