Помічники СДПУ(о) погрожують помічникам Терьохіна за спробу поєднати СДПУ(о) і фашизм

П'ятниця, 14 травня 2004, 11:40
Помічникам народного депутата Сергія Терьохіна погрожували розправою помічники одного з депутатів – членів СДПУ(о) за спробу зареєструвати постанову про наявність фашистської спрямованості СДПУ(о) або її відсутність.

Про це повідомив Сергій Терьохін в четвер, передає прес-служба "Нашої України".

Терьохін розповів, що 12 травня група народних депутатів підготувала проект постанови Верховної Ради, в якому звертається до СБУ з дорученням "зібрати докази того, що СДПУ(о) є партією фашистської спрямованості, а також з’ясувати, які інші подібні спрямованості, збочення та ухили має зазначена партія".

За словами парламентарія, підставою для створення цього проекту постанови став усний запит народного депутата – члена СДПУ(о) Нестора Шуфрича, який звернувся до заступника голови Служби безпеки України Ігоря Дріжчаного, чи є у нього "як у представника СБУ дані про те, що СДПУ(о) є партією фашистської спрямованості".

Однак керівник СБУ ухилився від відповіді, оскільки це запитання "не стосується тих подій", інформувати про які йому було доручено.

Сергій Терьохін повідомив, що 13 травня його помічники спробували зареєструвати проект постанови Верховної Ради України "Про наявність фашистської спрямованості СДПУ(о) або її відсутність".

"На жаль, в служба реєстрації документів ВР дуже перелякалися і сказали, що не зареєструють цю постанову, поки спікер Литвин, якому служба реєстрації направила офіційне звернення щодо можливості зареєструвати цей законопроект, не дасть своє добро", – сказав Терьохін.

"Це є прямим порушенням конституційного права п’яти народних депутатів – авторів цієї постанови – на законодавчу ініціативу," – зазначив Терьохін.

Крім того, він особливо акцентував увагу на тому, що через півгодини після того, як ці документи принести в службу реєстрації, помічникам народного депутата Терьохіна, які не мали жодного відношення до авторства цієї постанови, а лише намагалися її зареєструвати, подзвонили помічники одного з депутатів – членів СДПУ(о) і спитали: "Чи хочете, щоб вам відкрутили голову, якщо ходитимете надалі реєструвати цей документ?"

Читайте також:

Шуфрич запитав у СБУ, чи правда, що СДПУ(о) – це фашисти?


powered by lun.ua