Литвин таки подав до суду на Клюєва, Толстоухова й інших сумісників

1 перегляд
Субота, 15 травня 2004, 16:12
Голова Верховної Ради Володимир Литвин звернувся в суд для рішення питання щодо п'ятьох депутатів-сумісників.

Про це він повідомив на брифінгу в суботу в місті Лозова, котре він відвідав у ході робочої поїздки в Харківську область.

Відповідаючи на питання агентства, Литвин повідомив, що звернувся в суд для роз'яснення ситуації з депутатами-сумісниками Миколою Злочевським (фракція (СДПУ(о)), Андрієм Клюєвим (фракція "Регіони України"), Анатолієм Толстоуховим (фракція НДП), Василем Онопенком (фракція Блоку Юлії Тимошенко), Володимиром Мойсиком (блок "Наша Україна").

У той же час Литвин відзначив, що Злочевський уже написав заяву про складення із себе депутатських повноважень. За його словами, цю заяву спікер передав в регламентний комітету парламенту, і найближчим часом Верховна Рада розгляне питання про припинення депутатських повноважень Злочевського.

Крім того, як сказав Литвин, за його інформацієюї, депутати Клюєв і Толстоухов також написали відповідні заяви.

Спікер повідомив, що в парламенті є ще один депутат-сумісник - Володимир Сацюк, що призначений на посаду першого заступника голови Служби безпеки України.

Литвин відзначив, що у випадку припинення повноважень ряду з цих народних депутатів виникає питання про проведення довиборів у парламент.

За його словами, проведення довиборів "буде зіткненням політичних сил, що ведуть непримиренну боротьбу". "Це буде черговим приводом для підвищення політичної температури в українському суспільстві", - сказав Литвин.

"Інтерфакс-Україна"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua