Депутати поїдуть в Ірак, щоб не дратувати Литвина "істеріями"

1 перегляд
Субота, 15 травня 2004, 18:44
Група народних депутатів, можливо, відправиться в Ірак для вивчення ситуації в зоні відповідальності українських миротворців.

Про це в суботу в ході телемосту в місті Лозова Харківської області повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин, відповідаючи на питання жителів міста про те, що в ряді країн-учасників коаліції в Іраку відбулися теракти і чи не може таке трапитися в Україні.

Литвин сказав: "Я хотів би, щоб Бог зберігав нас від цього".

Спікер додав, що правоохоронні органи держави повинні забезпечити безпеку громадян.

Литвин нагадав, що рішення про направлення українських миротворців до Іраку було прийнято Радою національної безпеки й оборони України, парламентом і президентом. "Приймаючи це рішення, ми розуміли, на що ми посилаємо наших військових", - підкреслив спікер.

У той же час він відзначив необхідність забезпечення безпеки українських військових в Іраку, а також незмінності їхнього статусу миротворців.

За словами Литвина, необхідно "спокійно без істерії" розглядати це питання і приймати зважене рішення. За його словами, не виключено, що буде сформована група народних депутатів, що поїде в Ірак, щоб вивчити ситуацію на місці. "Отут необхідна серйозна, зважена, спокійна, професійна робота", - підкреслив Литвин.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua