Від Януковича ховають біг-борди блоку Ющенка. Щоб не купувати памперси?

Понеділок, 17 травня 2004, 14:50
Напередодні прибуття в Крим прем'єр-міністра України Віктора Януковича зникли бігборди із символікою блоку Ющенка "Наша Україна", встановлені поблизу кримських доріг.

Про це в Сімферополі повідомив журналістам представник блоку в Криму Валерій Пробий-Голова.

"Схоже, кримська влада, пам'ятаючи пораду Януковича, вирішила забрати символіку "Нашої України" з очей київського гостя, щоб не купувати памперси", - сказав він, повідомляє представництво "Нашої України" в Криму.

Пробий-Голова повідомив, що з однією з рекламних фірм Криму був укладений договір про розміщення на бігбордах матеріалів блоку до листопада 2004 року.

"Навряд чи комерційна фірма зважилася б самостійно порушити умови договору, тому що це спричинить для неї фінансові санкції. Ми пов'язуємо цей інцидент із політичними причинами", - заявив представник блоку Ющенка.

Він відзначив, що, на жаль, нецивілізовані й недемократичні форми боротьби провладних сил з Ющенком стали нормою.

"У цей раз у Криму опоненти були відносно цивілізованими: в Запоріжжі перед приїздом прем'єра й висуванця від влади на президентські вибори бігборди взагалі спиляли й порізали", - нагадав Пробий-Голова.

За його словами, дії опонентів "Нашої України" обурюють, але вже не дивують. "Вони розуміють, що в умовах чесної боротьби їм не перемогти Віктора Ющенка, який, незважаючи на кампанію шельмування, уже чотири роки залишається найбільш популярним у народі політиком", - підкреслив представник блоку.

Читайте також:

Перед прильотом Януковича до Мелітополя знищили бігборди "Нашої України"

powered by lun.ua