Через Ірак комуністи почали ламати мікрофон навіть своєму віце-спікеру Мартинюку

Четвер, 20 травня 2004, 12:06
Перший віце-спікер Адам Мартинюк оголосив півгодинну перерву у ранковому засіданні Верховної Ради для проведення наради голів фракцій з керівництвом Верховної Ради.

Він оголосив перерву після того, як депутати фракції КПУ, не вдоволені тим, що парламент не підтримав пропозицію про переголосування рішення щодо виведення українських військ із Іраку, заблокували трибуну парламенту і намагалися вирвати у нього мікрофон. Мартинюк також є комуністом.

Перед цим, за те, щоб повернутися до питання відкликання українських військових з Іраку, проголосували 158 депутатів.

За це виступили фракції КПУ, СПУ, БЮТ, а також 51 із 100 членів "Нашої України", 2 члени групи "Центр" і два представника об'єднаної фракції "Демініціативи-Народовладдя".

Виступаючи з місця народний депутат Томенко запропонував скликати погоджувальну нараду, зазначивши, що в парламенті "вже є розуміння необхідності ухвалення такого рішення, але є розбіжності щодо темпу виведення військового контингенту".

Він також висловив пропозицію направити депутатів до Іраку для з'ясування ситуації, зазначивши, що він і член СДПУ(О) Борис Андресюк могли б виконати цю місію.

Протягом усього ранкового засідання депутати КПУ, СПУ і БЮТ вимагали поставити на голосування виведення контингенту з Іраку та заборону приватизації "Криворіжсталі".

Читайте також:

ВЕРХОВНА РАДА НЕ УХВАЛИЛА ВИВЕДЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ІРАКУ

Опозиція блокуватиме трибуну, щоб "Криворіжсталь" не дісталась Пінчуку й Ахметову