У депутатів не вистачило голосів на листа до Кучми щодо Іраку

Четвер, 20 травня 2004, 16:44
В парламенті не набралося достатньої кількості голосів, аби підтримати звернення парламенту до президента з рекомендацією розглянути можливість виведення українського контингенту з Іраку.

Про це на початку вечірнього засідання повідомив перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Він зазначив, що звернення до президента України, яке було узгоджене на погоджувальній нараді керівників фракцій у четвер, підписали лише лідери чотирьох фракцій.

Свої підписи під зверненням до Кучми поставили лідер КПУ Симоненко, лідер СПУ Мороз, БЮТ – Турчинов, уповноважений групи "Центр" Косінов.

Таким чином, за словами Мартинюка, загальна кількість депутатів, що звертаються до президента становить 117 осіб, тоді як необхідно для направлення звернення 226.

Після цього депутати обмінялися рядом реплік між собою. Зокрема, соціаліст Іван Бокий закликав жінок парламенту підтримати виведення військових з Іраку. На що лідер "Регіонів України" Раїса Богатирьова відповіла йому, що якщо вона на це погодиться, то "вам всім доведеться тікати".

Надавши всім слово для реплік, Адам Мартинюк порадив усім депутатам подумати над ситуацією до ранку і закрив засідання парламенту.

Читайте також:

Через Ірак комуністи почали ламати мікрофон навіть своєму віце-спікеру Мартинюку

ВЕРХОВНА РАДА НЕ УХВАЛИЛА ВИВЕДЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ІРАКУ

Опозиція блокуватиме трибуну, щоб "Криворіжсталь" не дісталась Пінчуку й Ахметову


powered by lun.ua