Біля Запорізького університету стріляли в агітаторів за Ющенка

П'ятниця, 21 травня 2004, 17:05
В п’ятницю зранку біля Запорізького державного медичного університету один з його охоронців стріляв у студента-агітатора Коаліції молоді "Наша Україна".

Про це повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Сьогодні зранку біля Запорізького державного медичного університету студенти, які поширювали листівки та газети Коаліції молоді "Наша Україна", зустріли силовий опір охорони, якою керував безпосередньо ректор цього університету Колесник ", - повідомив В’ячеслав Кириленко.

"Після того, як студенти відмовилися припинити роздавання листівок, посилаючись на свої права згідно 34-ї статті Конституції України, яка гарантує вільне поширення інформації усно, письмово чи в будь-який інший спосіб, один з охоронців вистрелив у студента-агітатора Дмитра Харькова з пістолету з гумовими кулями", - розповів Кириленко.

"Це було зроблено в присутності ректора, який після інциденту вскочив до автомобіля та спішно від’їхав у невідомому напрямку", - додав він.

За його словами, "студент, дякуючи Богові, залишився неушкодженим, бо куля потрапила йому в пасок. Але він забився, коли падав, і тому зараз лікарі з’ясовують ступінь його ушкоджень".

Зараз скликаються термінові збори Коаліції молоді "Наша Україна", які ухвалять звернення до всіх народних депутатів, що визнають, що в Україні відбуваються жахливі речі.

Крім того, Кириленко повідомив, що ініціюватиме розгляд цього питання у Верховній Раді. На його думку, "це прямий розвиток мукачівських подій: там били народних депутатів, а в Запоріжжі вже почали стріляти серед білого дня студентів".

powered by lun.ua