Ющенко виступає проти приватизації "Криворіжсталі" "чуками"

Четвер, 27 травня 2004, 16:12
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко виступає проти приватизації "Криворіжсталі" до президентських виборів 2004 року.

"Ми запропонували накласти мораторій на приватизацію", - сказав Ющенко під час виступу перед мешканцями Білгорода-Дністровського, пояснивши, що перед виборами вона перетвориться в "чисту крадіжку".

Як приклад Ющенко навів приватизацію "Криворіжсталі".

"Підприємство оцінюється в 1,5 мільярди, а продадуть його за 300 мільйонів. Будь-який депутат назве вам, хто хоче це підприємство купити. І не дивуйтеся, якщо прізвище закінчується на "-чук", - пояснив Ющенко.

Він назвав подібну практику "крадіжкою у простої людини", оскільки "за рахунок вищої ціни можна було б вирішити питання зарплат і пенсій".

"Така ж ситуація з "Укртелекомом", - сказав Ющенко. - Поляки продали свій "Телеком" за 3,5 мільярдів, а у нас йде мова про емісію 25% "Укртелекому". "Його ціна - від 1 до 1,5 мільярдів, але продадуть за 250-300 мільйонів", - зазначив Ющенко.

Ющенко виступав перед жителями Білгород-Дністровського в рамках візиту до Одеси, де на мітингу в четвер увечері Ющенко має заявити про підтримку кандидата в депутати Михайла Бродського на довиборах по одеському округу, який раніше представляв Сергій Ківалов.

Частину виступу перед жителями Білгород-Дністровського Ющенко провів російською мовою.

Як відомо, Фонд держмайна у 2004 виставив на продаж найбільше металургійне підприємство України "Криворіжсталь". Головним претендентом на його придбання називають консорціум "Інвестиційно-металургійний союз", створений спільно підприємствами Ахметова і Пінчука.


"Українська правда", Білгород-Дністровський


Читайте також:

Пінчук й Ахметов увійдуть в один консорціум

Опозиція буде блокувати трибуну, щоб "Криворіжсталь" не дісталася Пінчуку й Ахметову