З виборів у Одесі не зняли кандидата від губернатора

П'ятниця, 28 травня 2004, 22:22
Окружна виборча комісія не зняла з довиборів до Верховної Ради за одеським округом №136 одного із фаворитів Антона Кіссе.

Про це повідомив "Українській правді" речник Комітету виборців України Олександр Черненко.

За його словами, в п'ятницю ввечері окружком не задовольнив скаргу одного із кандидатів, який балотується на виборах. Той стверджував, що Кіссе не вказав у автобіографії, що він є головою громадської організації-об'єднання болгар.

В цей же час апеляційний суд задовольнив скаргу самого Кіссе, який був не згодний з рішенням окружної комісії, яка винесла попередження за те, що він не вказав у автобіографії, що є головою асоціації борців.

Як сказав Черненко, Рондін і Кіссе презентують практично один електорат. "Якщо б Кіссе було знято, то великі шанси перемогти отримував кандидат Рондін", - сказав він.

Зараз, як відомо, три кандидати – Рондін, Кіссе і підтримуваний "Нашою Україною" Михайло Бродський мають практично однакові рейтинги.

"Ні для кого не секрет, що Кіссе є людиною губернатора Гриневецького, а колишній депутат за цим округом, глава ЦВК Ківалов схиляється до підтримки Рондіна", - сказав Черненко.

Читайте також:

Ющенко каже, що Бродський травив його "смальцем", однак тепер вони разом

Сергій Ківалов хоче повернутися до Одеси?

Інтриги виборів у "перлині біля моря"

powered by lun.ua