В Одесі людям ліньки іти на вибори, бо на вулиці дощ

Неділя, 30 травня 2004, 15:40
Вибори по 136 округу в Одеській області проходять за низької активності виборців.

Як повідомив на брифінгу для журналістів представник організації "Свобода вибору" Владислав Каськів, на 12 годину у виборах взяло участь лише 4 тисячі одеситів, що складає приблизно 2% від чисельності виборців.

Активності виборців не сприяє і дощ, який йде в Одесі з самого ранку.

В той же час на виборчих дільницях 136 округу в неділю багато мешканців не змогли проголосувати, оскільки не були внесені у виборчі списки.

Як зазначила уповноважений з прав людини Ніна Карпачова, на одній з дільниць "на вулиці кудись зникло три будинки" або "півбудинку вносилось в список, а половина - ні".

Голова окружної виборчої комісії Купріянов зазначив у інтернет-спілкуванні з головою ЦВК Сергієм Ківаловим, що на сьогодні "незареєстровані виборці є головною проблемою".

Спочатку окружком рекомендував не вностити незареєстрованих виборців у списки безпосереньо в день голосування, але пізніше змінив рішення, дозволивши голосувати при наявності доказів реєстрації за даною адресою.

На думку заступника голови Комітету виборців Євгена Побережного, тим самим окружком, який прагнув не домустити "масових голосувань" за відкріпними талонами, сам створив собі проблему за малої активності виборців.

"Українська правда", Одеса


Поїздка журналістів на висвітлення виборів у Одесі організована за сприяння Міжнародного фонду "Відродження"


powered by lun.ua