На Львівщині спалили офіс СДПУ(О)

П'ятниця, 11 червня 2004, 13:06
У п’ятницю вночі невідомі вибили двері та пробралися в офіс Бориславської міської організації СДПУ(О), а потім підпалили все майно з документами. Під час пожежі згоріла вся оргтехніка та комп'ютери, що були в офісі.

Про це повідомив прес-секретар Львівської обласної організації СДПУ(О) Ігор Балинський.

Він зазначив, що цей напад не мав на меті пограбування, завдані пожежею збитки оцінюють у 20 тисяч гривень - приміщення офісу практично зруйновано.

За словами Балинського, в даний час на місці події працює слідчо-оперативна група.

"Зараз рано говорити про винних, але ці події я пов'язую з радикалізацією ситуації на Львівщині", - зазначив прес-секретар.

Також на його думку, "можливо, це пов'язано з тим, що голова Бориславської міської організації є водночас депутатом міської ради Борислава, який вирізняється особливою активністю своїх виступів, за що кілька місяців тому його побили невідомі".

"Це пов'язане і з роботою організації, яка є практично найактивнішою на Львівщині, а також із радикалізацією ситуації", – переконаний Балинський.

Прес-секретар повідомив, що в даний час готується офіційна заява ЛОО СДПУ(О) з приводу нападу на офіс партійної організації в Бориславі, яка буде оприлюднена найближчим часом.

UNIAN

powered by lun.ua