Кучма нагородив Черномирдіна орденом за мудрість. Другий він отримає за ЄЕП?

П'ятниця, 11 червня 2004, 17:16
11 червня, напередодні Дня Росії, президент України Леонід Кучма вручив надзвичайному і повноважному послу Російської Федерації в Україні Віктором Черномирдіним орден князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

На початку зустрічі, вручаючи нагороду, президент зазначив, що “це найпочесніша нагорода, яка є в Україні”.

Кучма відзначив також вагомий внесок посла у розвиток двосторонніх відносин між Україною та Російською Федерацією, його вагому особисту роль у зміцненні дружніх зв'язків між українським та російським народами.

“Ви мудра людина, ви показали себе так під час роботи, зокрема, на посаді надзвичайного і повноважного посла Російської Федерації в Україні, будучи спеціальним посланником президента Росії з економічних питань“, - сказав президент.

Кучма побажав Черномирдіну, “щоб наступний орден був зароблений в Україні, щоб для цього були підстави, щоб ті плани, які є між Україною та Росією, обов’язково збувалися, щоб ЄЕП запрацював на повну потужність, бо дійсно, там є величезні можливості”.

У свою чергу, Черномирдін, дякуючи за орден відзначив, що ця нагорода - не тільки його заслуга, а й всього російського народу. "Ми робимо все, щоб відносини між нашими країнами були кращими. Ми впевнені, що вони будуть іти по висхідній", - сказав посол.

Відзнаку Президента України "Орден князя Ярослава Мудрого" І, II, III, IV і V ступеня засновано згідно указу президента від 23 серпня 1995 року № 766/95 для нагородження громадян за видатні особисті заслуги перед Українською державою в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!