СБУ НЕ УБИВАТИМЕ БОРОВКА. А прокуратура не вірить Тимошенко

П'ятниця, 11 червня 2004, 19:30
Служба безпеки України спростовує заяву народного депутата Юлії Тимошенко про начебто підготовку з боку спецслужб замаху на Володимира Боровка.

У повідомленні прес-центру СБУ, розповсюдженому в п'ятницю ввечері, підкреслюється "абсолютна безпідставність таких тверджень" Тимошенко.

СБУ перевіряє інформацію, викладену Тимошенко, повідомляє прес-служба.

У свою чергу Генеральна прокуратура України вважає, що підстав вірити заяві Тимошенко про те, що Боровку і його родині загрожує небезпека з боку органів СБУ - немає.

Про це заявив агентству "Інтерфакс-Україна" глава прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко, коментуючи заяву лідера БЮТ.

"Юлія Тимошенко може говорити усе, що завгодно", - сказав Руденко, відзначивши, що якщо дані про те, що Боровку загрожує небезпека, вже оприлюднені, то Генпрокуратура в будь-якому випадку буде їх перевіряти.

"Усе це буде проводитися в рамках кримінальної справи, порушеної Генпрокуратурою щодо Юлії Тимошенко", - сказав глава прес-служби відомства.

У п'ятницю Тимошенко заявила, що їй стало відомо про підготовку спецоперації з усунення судді, який обвинувачує її в підкупі, Володимира Боровка і його родини. "Дві години тому зі мною зустрілися 2 високопосадових офіцери спецслужб і повідомили, що в надрах спецслужб готується спецоперація зі знищення Боровка", - заявила вона на прес-конференції.

Посилаючись на слова офіцерів, Тимошенко повідомила, що в неділю вночі готується вибух у приміщенні, де живе Боровко і його родина.

При цьому вказівки надійшли не тільки щодо їх знищення, але і як можна більшої кількості людей. "Мова йде про охоронців підрозділу "Альфа" (вони охороняють Боровка), про сусідів і людей, які знаходяться поруч", - сказав вона.

За словами Тимошенко, очолює операцію перший заступник Служби безпеки України Володимир Сацюк. Крім того, у курсі справи і сам глава СБУ Ігор Смешко.

Читайте також:

ТИМОШЕНКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО СБУ І ГРУ ГОТУЮТЬ ЗАМАХ НА БОРОВКА. У листі до Кучмі вона просить дати "відбій"
powered by lun.ua